Κάποτε ήτανε μικρή και μάθαινε ποιηματάκια για να τα λέει με χαρά τώρα στα εγγονάκια. Τι κι αν μεγάλη έγινε… Τα χρόνια ήταν πολλά και το μυαλό όλο ξέχναγε μα όχι η καρδιά…
![](https://www.littlemissgrumpy.com/app/uploads/cb0869dda2cd7310d07e6f9f1610204c-800x551.jpeg)
Κάποτε ήτανε μικρή και μάθαινε ποιηματάκια για να τα λέει με χαρά τώρα στα εγγονάκια. Τι κι αν μεγάλη έγινε… Τα χρόνια ήταν πολλά και το μυαλό όλο ξέχναγε μα όχι η καρδιά…
Συγγραφέας: Κατρίνα Τσάνταλη
Εικονογράφος: Little Miss Grumpy
Ηλικίες: 0-3